Nesdersan.com Hakkımızda

Hakkımızda

Nesdersan.com Hakkında

KKTC’nin lider e-ticaret platfomu Nesdersan.com, KKTC’de dijital dönüşümün öncülüğünü yapıyor, marka ve işletmeleri platformunda binlerce müşteri ile bir araya getiriyor, perakendenin gelişimini ve yerel ekonomilerin büyümesini destekliyor.

2016 yılında ilk tohumları atılan platform, 2019 yılında Nesdersan markasıyla Nesdersan Tic. Ltd’in bir parçası olarak hayatına devam etmeye başladı.

Nesdersan.com; 2016 yılından bu yana, dijital dönüşümü desteklemeye ve perakende sektörü ile el ele büyümeye devam ediyor. E-ticarette müşteri deneyimi ve alışverişi kolaylaştıran çözümleriyle geniş kategori ve ürün seçeneklerini tek tıkla müşterilerinin ayağına taşıyor. Nesdersan.com, müşterilerine sunduğu kolaylıklar ve avantajlarla online alışveriş alışkanlığının yaygınlaşmasına, e-ticaret sektörünün gelişmesine öncülük ediyor.

Kurucusu Özal Zaifoğlu’nun vizyonunun bir sonucu olarak; online perakende hizmetini KKTC’nin dört bir yanına ulaştırırken, tüm paydaşlarının hayatını kolaylaştırıyor.

Kuruluşundan bugüne hızlı büyümesini sürdüren Nesdersan.com, bugün yaklaşık 30 kategoride, binlerce ürün çeşidiyle aylık 25.000 ‘den fazla ziyarete ev sahipliği yapıyor. Geniş ürün yelpazesiyle ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan Nesdersan.com, ürün çeşitliliğini ve hizmet kolaylıklarını da her geçen gün yeni yatırım ve işbirlikleriyle artırarak müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Başarılarını aldığı ödüllerle her geçen gün taçlandırmaya devam eden Nesdersan.com, KKTC’nin dijital dönüşümüne katkıda bulunurken müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam etmek için çalışmalarını sürdürüyor.